Treść strony

Firma została założona w 2012 roku. Od samego początku opiera się na rodzinnym biznesie, który miał swój początek w roku 1986 pod nazwą POWOBUD.  Od tego czasu nasza działalność jest ściśle powiązana z branżą budowlaną, w szczególności w zakresie robót ziemnych. Jesteśmy ambitną firmą, dla której jakość oraz terminowość wykonywanych prac jest priorytetem.

Koparka na placu budowyPrzedsiębiorstwo POWROBUD zostało również rozszerzone o skup surowców wtórnych, których punkt odbiorczy zlokalizowany jest przy ulicy Noteckiej 20A w Bydgoszczy. Obsługujemy bogaty wachlarz odpadów metalowych oraz makulatury jak i skup palet i elektro-odpadów. Zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów.

Świadczone przez nas usługi są wykonywane zarówno na terenie naszego województwa jak i całego kraju. Posiadamy profesjonalny park maszynowy, dzięki któremu obsługujemy  najbardziej wymagających klientów. Zlecenia wykonujemy zawsze w zgodzie z obowiązującymi przepisami i normami prawa budowlanego. Zapewniamy solidne i fachowe usługi oraz oferujemy konkurencyjne ceny. Stawianie na jakość pozwala nam stale powiększać grono zadowolonych klientów.

Więcej o świadczonych usługach w zakładkach SKUP ZŁOMU i PRACE ZIEMNE.

Zapraszamy również na stronę POWOBUD.PL Mirosław Powroźnik