Treść strony

skład opału Bydgoszcz

Masz już dość węgla który się nie spala?
Zastanawiasz się gdzie teraz zaopatrzyć się w węgiel ?

Nasz skład opału ma dla Ciebie rozwiązanie!
OD POCZĄTKU LISTOPADA ZAJMUJEMY SIĘ RÓWNIEŻ OPAŁEM
W OFERCIE POSIADAMY BARDZO DOBREJ JAKOŚCI WĘGIEL ZA NAJLEPSZĄ NA RYNKU CENĘ :


EKOGROSZEK WĘGIEL

worek 23zł/25kg – 25MJ/kg

Oferowany przez nasz skład opału węgiel ekogroszek to przede wszystkim jakość, osiąga odpowiednie parametry cieplne z bezpiecznym i wygodnym spalaniem. Odpowiadają wszelkim wymaganym standardom zapewniając długą i bezawaryjną pracę kotłów grzewczych.

Ekogroszek suchy składowany pod specjalną wiatą, dostępny luzem oraz w workach 25kg foliowych lub polipropylenowych.

węgiel ekogroszek


KOSTKA WĘGIEL

710zł/tona – 26MJ/kg

Węgiel Kostka jest najgrubszym węglem, dzięki czemu dłużej utrzymuje proces spalania. Opał ten przeznaczony jest do stosowania w piecach żeliwnych oraz stalowych. Kostka jest przesiewana w naszej firmie aby mogli się państwo cieszyć, czystym węglem bez miału i podziaren. Skład opału Powrobud oferuje zawsze stabilną cenę.

Węgiel kostka


ORZECH WĘGIEL

worek 23zł/25kg – 25MJ/kg

Orzech węgiel jest często wykorzystywanym opałem używanym do ogrzewania domów czy mieszkań przez piece stalowe i żeliwne. Jego granulacja wynosi od 25-80 mm. Węgiel ten jest przesiewany w naszym składzie opału w Bydgoszczy aby mogli się państwo cieszyć czystym opałem bez miału i podziaren.

Węgiel orzech

Masz wątpliwości jaki asortyment wybrać? Zadzwoń! a nasi konsultanci wybiorą dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do zakupu węgla w naszym składzie opału w Bydgoszczy!

TRANSPORT GRATIS od zakupu 1 Tony !!!