Firma Powrobud zajmuje się nie tylko pracami ziemnymi, a również skupem złomu stalowego, żeliwnego, metali kolorowych oraz makulatury. Siedziba skupu złomu znajduje się w Bydgoszczy, obsługujemy obszar całego miasta i okolic. Posiadamy specjalnie przygotowane kontenery na złom oraz makulaturę. Dzięki własnej flocie pojazdów, oferujemy również transport po złom na terenie Bydgoszczy i okolic. Regularnie poszerzamy naszą ofertę o nowe pojazdy oraz powierzchnie do przechowywania surowca. Przy odbiorze surowca wielkogabarytowego prosimy o kontakt. Istnieje możliwość podstawienia i odbioru kontenera.

Skup złomu specjalizuje się w skupie metali kolorowych, w szczególności: aluminium, miedź, mosiądz, brąz, folii, akumulatorów czy stali kwasoodpornej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jesteśmy doświadczoną firmą, która pozwoli na oszczędzenie czasu i pieniędzy dzięki profesjonalnie wykonywanym usługom. Dzięki dużej powierzchni składowiska skupu złomu przyjmujemy duże ilości surowców i metali. Jesteś zainteresowany stałą współpracą? Zapraszamy do kontaktu. Wykonujemy również usługi koparko-ładowarką.

Aktualnie skupujemy:


  • złom stalowy
  • złom żeliwny
  • złom metali kolorowych
  • makulaturę kartonową
  • makulaturę gazetową
  • makulaturę mieszaną

Skup złomu, makulatury i surowców wtórnych


Godziny otwarcia skupu złomu:
od poniedziałku do piątku – 8:00 do 16:00

w Soboty – 8:00 do 13:00

ul. Notecka 20A; 85-373 Bydgoszcz

Możliwość negocjacji cen!
W przypadku złomu wielkogabarytowego prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny w celu omówienia szczegółów odbioru naszym transportem. Zapraszamy do naszego skupu złomu.